środa, 27 kwietnia 2016

Alkaliczna woda - to woda elektrolizowana


Nowy nurt medycyny naturalnej

Dzisiejszy  nurt kultury jest zapchany cząsteczkami przeciwulteniającymi. Ma miejsce w pełno plonów które posiadają rzekomo przeciwutleniacze, a tak rzeczywiście to mnogość osób nie wie po co potrzebne nam te przeciwutleniacze są korzystne. Nie zapominając skąd one się biorą. A więc, co dowiedli eksperymentatorzy, cząsteczki przeciwutleniające znajdujące się w wodzie alkalicznej doprowadzają do niszczenia takich dolegliwości jakby cukrzyca, rak, choroby sercowo - naczyniowe, różnych alergii oraz także obniżają ciśnienie krwi. Dzieje się w taki sposób gdyż te przypadłości tworzą się w kwaśnym środowisku.

Nie jest tak źle Na skutek zastosowania jonizatora i wprowadzeniu procesu rozszczepiania wody (rozszczepienie wody) możemy urozmaicić wodę przeciwutleniaczami oraz uniknąć wielu dolegliwości w organizmie.  W wyniku jonizacji zapoczątkowywana jest opisywana wyżej woda z jonizatora alkaliczna , jaka ma ogromnie potrzebną zawartość zakwaszenia, które waha się  ponad 7. Jest to nadzwyczaj istotne dla utrzymania dobrego zdrowia. Nieliczny zdają sobie sprawę, iż złe pH wody wody ma kolosalny wpływ na koszty utrzymania stabilności w zdrowym naszych komórek

Woda alkaliczna - nowy rodzaj wody


Jakiego rodzaju wodę powinniśmy zażywać? Badania wykazały , iż kupno jonizatora i spożywanie odpowiedniej wody alkalicznej zdoła odmienić Twoje zdrowie. Zdrowa woda i woda jonizowana mają spory oddziaływanie na nasze ciało dlatego że ich budowa różni się od zwykłej wody. Woda jonizowana ma taką fakturę, że jej cząsteczki sklejają się razem i tworzą tzw. klastry. Ogólnodostępna bieżaca woda lub woda butelkowana złożona jest z nawet do 30 czasteczek. Jej konstrukcja hamuje  łatwe wchłanianie poprzez komórki. Woda jonizowana oczyszcza organizm. Z powodu procesu jonizacji , mianowicie elektrolizy wody, drobina odkwaszonej wody zawiera z 6 drobinek.

Woda jest lżejsza i może bez trudności przenieść do elementów, a dynamika oraz potencjał przenikania intensyfikuje do czerech razy. Picie zdrowej wody nastawia metabolizm i ulepsza wydobycie trucizny z zdrowych komórek. Tok wody z jonizatora dostarcza sporo odkwaszający (cząstki ujemne OH) , jakie opóźniają rozbudowa wolnych szkodliwych komórek w organizmie.


Współczesny styl życia wymusza zmiany

Nowoczesny  trend życia jest przepełniony przeciwutleniaczami. Istnieje masa artykułów jakie posiadają podobno komórki oczyszczające, a naprawdę rzeczywiście to masa jednostek nie zdaje sobie sprawy po co potrzebne naszemu zdrowiu te zdrowe cząsteczki są potrzebne.

  1.  Nie wspominając skąd one tworzą się. Otóż, co udowodnili eksperymentatorzy, cząsteczki przeciwutleniające znajdujące się w wodzie alkalicznej stymulują niszczenie takich przypadłości jakby cukrzyca, rak, choroby sercowo - naczyniowe, różnych alergii i także regulują ciśnienie krwi. 
  2. Działa to tak ponieważ te przypadłości rozwijają się w kwaśnym otoczeniu. Nie jest tak kiepsko Na skutek zastosowania jonizatora do wody i wprowadzeniu procesu elektrolizy (rozdzielenie cząsteczek) mamy sposobność urozmaicić wodę w przeciwutleniacze co więcej ustrzec się wielu chorób w naszym ciele. 
  3. Podczas jonizacji zapoczątkowywana jest obrazowana wcześniej zdrowa woda alkaliczna , która ma bardzo potrzebną zawartość zakwaszenia, jakie wynosi 7-14. To coś jest niebywale istotne na rzecz utrzymania odpowiedniego samopoczucia. 
  4. Nie wszyscy wiedzą, iż zakwaszenie wody ma kolosalny wpływ na koszty utrzymania homeostazy w naszym naszych komórek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz