niedziela, 30 sierpnia 2015

Jonizator wody - stosowanie

Dzisiejszy świat jest pełen antyoksydantów i niezdrowej żywność. Istnieje wiele produktów, które to rzekomo przeciwutleniacze, i to naprawdę jest wiele osób nawet nie wie, co potrzebne są te wszystkie przeciwutleniacze.  Nie wspominając o tym, skąd pochodzą te produkty. 

Jonizator wody w każdym domu!

Obecnie badacze wykazali, że jonizatory wody niszczą przeciwutleniacze zawarte w zasadowej wodzie i to pozwala uniknąć chorób takich jak rak, cukrzyca, choroby sercowo-naczyniowe, - różne alergie i obniżenia ciśnienia krwi. To dlatego, że wszystkie te choroby rozwijać się w zakwaszonym środowisku. Na szczęście można tego uniknąć. Dzięki zastosowaniu jonizatora wody i elektrolizie, czyli zostawaniu (rozszczepiania), wodą może być woda bogata w przeciwutleniacze i uniknąć wielu chorób w organizmie. W procesie jonizacji wytwarzanych opisanym powyżej alkalicznej wody, który ma bardzo korzystną, że zawartość pH 7-14. Jest to bardzo ważne dla zdrowia. Nie każdy wie, że zakwaszenie wody ma ogromny wpływ na utrzymanie równowagi w naszym organizmie.W związku z powyższym, możemy pomóc sobie pijąc dużo wody alkalicznej. Należy pamiętać, że woda jest doskonałym sprzymierzeńcem osób do walki z nadwagą. Oczyszcza organizm i w tym samym czasie, w przeciwieństwie do soków i innych napojów zawiera żadnych kalorii. Wody pitnej hamuje apetyt, szczególnie gorące, ponieważ jest on absorbowany w ciele wolniej niż na zimno i w związku z tym pozostaje w żołądku dłużej. Bardzo ważne jest, że starsi ludzie pamiętają o wodzie pitnej, mimo że nie chce im się pić. 

 Picie wody w małych ilościach, czasem jedną z głównych przyczyn starzenia się. Dobrym rozwiązaniem może być zakup jonizatora wody, ponieważ kiedy minie nam pięćdziesiąt lat ilość wody w komórkach zmniejsza się drastycznie. Więc jeśli chcemy zachować młodość na dłużej, należy obejrzeć jonizatory wody , elektrolizować wodę i  pić  codziennie co najmniej 2 litry wody alkalicznej.

1 komentarz: